درباره شاواک

شرکت یکتا کیمیا تامین آسیا  از سال 1394 با افتخار تولید کننده انواع چای، دمنوش و محصولات ارگانیک است که با برند تجاری "شاواک" برای دوستداران سلامتی به بازار آمده است.

چای‌های شاواک  با طعم های متنوع ، همراه با ترکیبات معطر گیاهی و میوه‌ها، افسونی بی مانند از عطر و طعم طبیعت را به دوستداران چای می چشاند.

هدف ما ارائه بهترین کیفیت و طعم‌هایی متنوع و بی‌مانند به شما عزیزان است. با افتخار می‌توانیم بگوییم که چای ما دل‌ها را گرم می‌کند و لذتی آرامش‌بخش به زندگی می‌بخشد.

شاواک با انواع متنوعی از چای‌های ایرانی تازه و اصیل و همچنین چای های خارجی تهیه شده از تولید کنندگان معتبر سراسر جهان، طعمی بی‌نظیر و عطر آشنا و ماندگاری را برای شما به ارمغان می آورد.

ما همواره در تمام مراحل تولید، به حفظ محیط زیست ، پشتیبانی از جوامع محلی و احترام به طبیعت پایبند هستیم. ما با استفاده از تکنولوژی‌های نوین و مواد اولیه باکیفیت، تولید محصولاتی را انجام می‌دهیم که استانداردهای بین‌المللی را رعایت کرده و نیازهای مشتریان را در نظر می‌گیرد.

با چای شاواک تجربه‌ای منحصربه فرد از معنا و لذت چای را تجربه کنید. رویای شاواک این است که با فنجانی چای، افسون طبیعت را به شما بچشاند و دلتان را گرم، روز و شب تان را رنگین و جمعتان را مملو از لذت کند به این امید که غم را دور و سرخوشی را در عمق دلهایتان بنشاند.

ما افتخار می‌کنیم که نقشی موثر در رونق صنعت چای داریم و به امید ادامه رشد و پیشرفت، همواره به تولید چای‌های خوش طعم و خاص ادامه خواهیم داد. از تمامی مشتریان عزیز که به ما اعتماد کرده‌اند، سپاسگزاریم . ما همواره به تلاش برای بهتر شدن و ارتقاء کیفیت خدماتمان ادامه خواهیم داد. ما در مجموعه شاواک با عشق چای های شاواک را راهی میکنیم، راهیِ سفری ماجراجویانه از کارخانه تا قلب شما

آمارهای شاواک

شاواک در کنار شماست تا با اصالت ترین چای ایران را به شما ارائه دهد.

1394
سال تاسیس
10000
مشتری های شاواک
190
همکاری با سازمان های دولتی
2
دفترها
40
افراد شاواک
12
محصولات